wyszukiwanie zaawansowane
» Zwroty i reklamacje

Kategorie

Rzetelna firma

Jesteśmy uczestnikami programów:

  

Piotr Górecki NICO design Kraków

Kontakt

 • Właścicielem sklepu jest firma:
  NICO design
  ul. Złocieniowa 40/47
  30-798 Kraków
  NIP: 679-169-15-34
 • E-mail:biuro@nicodesign.pl
 • Skypenico_design_pl
 • Godziny działania sklepuSKLEP NIECZYNNY

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Systemy płatności

 • PayU
 • PayPal
 • CashBill
 • Payeezy

Hity sklepowe

Zmiana języka

PolskiAngielski

Zwroty i reklamacje

Zwrot towaru i reklamacje

Klient, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni od zawarcia umowy.
Jednocześnie informujemy że produkty sprzedawane przez firmę NICO design są produktami nowymi produkowanymi na  indywidualne zamówienie klienta, nie sprzedajemy gotowych produktów, dlatego produktów tych nie można zwrócić jeżeli zostały wykonane zgodnie z zamówieniem.

Kupujący ma prawo zwrócić usługę wyłącznie w przypadku jej niezgodności z umową w terminie 30 dni od momentu jego dostarczenia.
Gwarancja produktów nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, spowodowanych działaniem z zewnątrz  m.in. podczas transportu. Prosimy uprzejmie o sprawdzenie zewnętrznego stanu przesyłki i w razie jakichkolwiek widocznych uszkodzeń opakowania o nieodbieranie takiej przesyłki - jest to podstawa do reklamacji u przewoźnika.

W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z biurem firmy NICO design: biuro@nicodesign.pl lub pod nr tel. 502 631 848, 509 832 234

Zwrot towaru należy dostarczyć:
- Osobiście: Piotr Górecki NICO design Węgrzce Wielkie 1231 32-002 Węgrzce Wielkie (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-17:00) wraz z dowodem zakupu
- Wysłać produkt: Piotr Górecki NICO design Węgrzce Wielkie 1231 32-002 Węgrzce Wielkie, wraz z dowodem zakupu.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl